top of page

Par Mums

IMG_20190619_093631.jpg

Sestais Stils ir Latvijas arhitektu uzņēmums, kas specializējas publisko ēku sektorā. Mūsu vīzija ir radīt unikālas un funkcionālas ēkas, kas uzlabo iedzīvotāju dzīves kvalitāti un iekļaujas harmoniski apkārtējā vidē. Mēs vēlamies veidot vēsturiski nozīmīgas un modernas ēkas, kas kalpo sabiedrībai, sabiedriskajiem pakalpojumiem, izglītībai un kultūrai.

Mūsu pieredze ir daudzveidīga, un mēs ar lepnumu esam piedalījušies vairākos svarīgos projektos visā Latvijā. Viens no mūsu lielākajiem sasniegumiem ir sadarbība ar Latvijas Universitāti, kurā mēs esam dizainējuši modernas un inovatīvas akadēmiskās ēkas. Mēs esam veltījuši īpašu uzmanību telpu plānojumam, lai radītu optimālu studiju un darba vidi studentiem un personālam.

Sestais Stils ir lepns par mūsu radošo pieeju un spēju saprast klientu vēlmes un vajadzības. Mēs strādājam ciešā sadarbībā ar klientiem, lai nodrošinātu, ka katrs projekts ir individuāls un atspoguļo klienta vērtības un identitāti. Mēs esam apņēmušies radīt arhitektūras risinājumus, kas ne tikai apmierina klientu prasības, bet arī sniedz ieguldījumu sabiedrībai.

Ja jūs meklējat arhitektu uzņēmumu, kas specializējas publisko ēku sektorā un spēj piedāvāt radošus un ilgtspējīgus risinājumus, Sestais Stils ir jūsu ideālais partneris. Mēs esam gatavi pieņemt izaicinājumu un veidot nozīmīgus un kvalitatīvus projektus, kas veicinās mūsu sabiedrības attīstību un izaugsmi.

Veido un mācies pie Mums

Aktuālos Projektus apskati "Projekti" sadaļā

Ja Tu vēlies būt daļa no komandas raksti mums birojs@sestaisstils.lv

  • Instagram
  • Facebook
bottom of page